KONST / Litografier / Färglitografi 13846362
nr 1384 6362
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerade och numrerade, yttermått inklusive ram: 80x67-82x64cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:50:02
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare